Mistři výrobní směny (Poříčany)

BENEŠ a LÁT a.s. nabízí v obci Poříčany volnou pracovní pozici "Mistři výrobní směny". Nástupní mzda je 35 000 – 50 000 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
Mistři výrobní směny
Obor(y):
Výroba a provoz
Obec:
Poříčany
Mzda:
35 000 – 50 000 Kč
Směnnost:
Dvousměnný provoz
Minimální vzdělání:
Střední odborné (vyučen)
Adresa pracoviště:
BENEŠ a LÁT a. s.
Tovární 463
28914

Další informace o volném místu

První kontakt:
Dvořáková Jitka, tel.: 267 227 312, Po - Pá 8 - 15 hod,
e-mail: jitka.dvorakova@benesalat.cz .

Náplň práce:
Řízení pracovníků na směně, zodpovědnost za kvalitu vyráběných dílů, zlepšování procesů výroby, zodpovědnost za dodržování postupů ve výrobě, reportování, zaučení nových podřízených, organizace pracovišť a směn.

Požadujeme:
Ukončené SOU/SŠ vzdělání v technickém oboru, 2 roky praxi v automobilovém nebo strojírenském průmyslu na obdobné pozici, schopnost vést a rozvíjet lidi, plánovat a organizovat, práci ve směnném provozu, komunikativnost, odolnost vůči stresu.

Nabízíme:
5. týden dovolené navíc, závodní stravování, příspěvky na penzijní připojištění, všem zaměstnancům hradíme tzv. pojistku na blbost, firemní rekreační zařízení, možnost ubytovny, firemní akce, přátelský kolektiv.

Kontakt na zaměstnavatele

Jitka Dvořáková
telefon: 267 227 312
email: jitka.dvorakova@benesalat.cz

Poříčany
28914

Poslední změna: před 6 měsíci