Nástrojaři (Poříčany)

BENEŠ a LÁT a.s. nabízí v obci Poříčany volnou pracovní pozici "Nástrojaři". Nástupní mzda je 22 000 – 44 000 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
Nástrojaři
Obor(y):
Výroba a provoz
Obec:
Poříčany
Mzda:
22 000 – 44 000 Kč
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Minimální vzdělání:
Střední odborné (vyučen)
Adresa pracoviště:
BENEŠ a LÁT a. s.
Tovární 463
28914

Další informace o volném místu

První kontakt:
Dvořáková Jitka, tel.: 267 227 312, Po - Pá 8 - 15 hod,
e-mail: jitka.dvorakova@benesalat.cz .

Náplň práce:
Výroba dílů dle výkresové dokumentace, dokončovací operace při výrobě nových nástrojů a forem, lícování dosedů a ověřování funkce nástrojů a forem, práce na konvenčních i CNC strojích, opravy nástrojů a forem.

Požadujeme:
SOU (v oboru nástrojař apod.), praxi v oboru nebo vyučení v oboru (juniory zaučíme), nutná znalost orientace ve strojírenských výkresech, samostatnost, spolehlivost, pečlivost, zručnost, výhodou svářečský průkaz.

Nabízíme:
5. týden dovolené navíc, závodní stravování, příspěvky na penzijní připojištění, všem zaměstnancům hradíme tzv. pojistku na blbost, firemní rekreační zařízení, možnost ubytovny, firemní akce, přátelský kolektiv.

Kontakt na zaměstnavatele

Jitka Dvořáková
telefon: 267 227 312
email: jitka.dvorakova@benesalat.cz

Poříčany
28914

Poslední změna: před 6 měsíci