Obsluha stacionárních strojů a zařízení (Český Brod)

STAMONT-METAL International,spol. s r.o. nabízí v obci Český Brod volnou pracovní pozici "Obsluha stacionárních strojů a zařízení". Nástupní mzda je 23 000 – 26 000 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
Obsluha stacionárních strojů a zařízení
Obor(y):
Výroba a provoz
Obec:
Český Brod
Mzda:
23 000 – 26 000 Kč
Směnnost:
Nepřetržitý provoz
Minimální vzdělání:
Základní + praktická škola
Adresa pracoviště:
STAMONT-METAL International, spol. s r.o. - SAINT GOBAIN CONSTRUCTION PRODUCTS CZ a.s.
Průmyslová 231
28201

Další informace o volném místu

První kontakt:
Jandák Petr, tel.: 727 946 082,
e-mail: petr.jandak@smi.cz,
osobně: kancelář na adrese Okružní 2162, 288 02 Nymburk, každou středu 9 - 11 hod.

Náplň práce:
Obsluha stacionárních strojů, vizuální kontrola výsledného produktu (nenasákavá a nasákavá čedičová a skelná vlna), manipulační práce (přesuny a finální balení), tisk a kontrola štítků.

Požadavky:
Spolehlivost, ochota pracovat na směny.

Zaměstnanecké výhody:
Příspěvek na ubytování, dotované stravování.

Kontakt na zaměstnavatele

Petr Jandák
telefon: 727 946 082
email: petr.jandak@smi.cz

STAMONT-METAL International, spol. s r.o. - sídlo
Jesenice
25242

Poslední změna: před 3 měsíci