Provozní údržbáři (Poříčany)

BENEŠ a LÁT a.s. nabízí v obci Poříčany volnou pracovní pozici "Provozní údržbáři". Nástupní mzda je 25 000 – 35 000 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
Provozní údržbáři
Obor(y):
Výroba a provoz
Obec:
Poříčany
Mzda:
25 000 – 35 000 Kč
Směnnost:
Dvousměnný provoz
Minimální vzdělání:
ÚSV s maturitou
Adresa pracoviště:
BENEŠ a LÁT a. s.
Tovární 463
28914

Další informace o volném místu

První kontakt:
Dvořáková Jitka, tel.: 267 227 312, Po - Pá 8 - 15 hod,
e-mail: jitka.dvorakova@benesalat.cz .

Náplň práce:
Údržba strojů na oddělení slévárny, dodržování pracovních postupů a bezpečnosti práce.

Požadujeme:
Vzdělání nebo praxe v technickém oboru (např. Zámečník, Strojní mechanik apod.), manuální zručnost a fyzická zdatnost, samostatnost a týmový duch, pečlivost, flexibilita, ochota pracovat ve směnném režimu.

Pracovní doba:
12-hod směny denní / noční (BEZ víkendu) - pouze cca 15 pracovních směn v měsíci.

Nabízíme:
5. týden dovolené navíc, závodní stravování, příspěvky na penzijní připojištění, všem zaměstnancům hradíme tzv. pojistku na blbost, firemní rekreační zařízení, možnost ubytovny, firemní akce, přátelský kolektiv.

Kontakt na zaměstnavatele

Jitka Dvořáková
telefon: 267 227 312
email: jitka.dvorakova@benesalat.cz

Poříčany
28914

Poslední změna: před 6 měsíci