Vedoucí expedice (Kolín)

CHOCOLAND a.s. nabízí v Kolíně volnou pracovní pozici "Vedoucí expedice". Nástupní mzda je 40 000 – 45 000 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
Vedoucí expedice
Obor(y):
Administrativa, Doprava, Obchod a cestovní ruch, Výroba a provoz
Obec:
Kolín
Mzda:
40 000 – 45 000 Kč
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Minimální vzdělání:
ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Adresa pracoviště:
CHOCOLAND a.s.
Ovčárecká 305
28002

Další informace o volném místu

První kontakt:
e-mailem: martina.ruzickova@chocoland.cz

Pracovní náplň:
- řízení, koordinace a komplexní zajišťování oddělení expedice
- spolupráce s výrobou
- plánování a zabezpečení zakázek pro odběratele a přepravce
- tvorba expedičních podkladů pro inventarizaci, Intrastat
- přijímání reklamací a zajištění jejich vyřízení
- kontrola správné činnosti na jednotlivých pracovištích expedice a skladů.

Požadujeme:
- základní znalosti skladových, expedičních procesů
- znalost v MS Office
- odpovědnost, spolehlivost, přesnost a samostatnost.

Nabízíme:
- jistotu a zázemí stabilní české firmy
- závodní stravování
- pracovní doba 37,5 hod týdně
- firemní akce
- flexi Passy - příspěvek zaměstnancům na volnočasové aktivity, jakými mohou být například: sportovní aktivity, kultura, cestování, nákup zdravotních potřeb, vitamínů
- roční odměny.

Kontakt na zaměstnavatele

Martina Ružičková
email: martina.ruzickova@chocoland.cz

Kolín
28002

Poslední změna: před 1 měsícem